O nás

Milí rodičia, milé deti a všetci zanietení „hráči“ :-)!

Píše Vám sekcia drevených ekologických hračiek a edukačných pomôcok Hravo s Drevom zo spoločnosti Domidrevo s.r.o. so sídlom medzi Tatrami, v Liptovskom Mikuláši.
Dovolte nám ponúknuť Vám a Vašim deťom zaujímavé a inovatívne drevené ekologické hračky a edukačné pomôcky pre deti nielen v predškolskom veku. Chceme prostredníctvom našich hračiek a pomôcok v rukách šikovných rodičov, súrodencov a učiteľov docieliť u detí radosť z hry, ktorou sa prirodzenou cestou učia o svete okolo seba, čím si rozvíjajú tvorivosť, logické myslenie a s úsmevom sa učia novým veciam .
Naši výrobcovia starostlivo dbajú na materiál, z ktorého sú hračky vyrábané, rovnako ako aj na farbivá a ochranné látky, ktoré drevo konzervujú. Všetci výrobcovia spĺňajú striktné normy EÚ (EN71), sú označené viacerými certifikátmi (TuV Rheinland), čím vám garantujeme ekologickú nezávadnosť zakúpených hračiek a podporovanie lokálneho priemyslu.

Vítame vás v našom virtuálnom obchode s drevenými hračkami. Ponúkame vám výber výrobcov z krajín strednej Európy, ktorí tvoria hračky z kvalitného dreva z udržateľného hospodárstva a z veľkej lásky. Všetky hračky, ktoré tu nájdete, sú ekologické,  pre prostredie okolo nás a všetkých, ktorí sa s nimi hrajú, sú nezávadné.

Zo širokej škály šikovných a veľmi tvorivých výrobcov hračiek Vyšehradskej 4 vám ponúkame nasledovných:

fauna_logo

BAJO_logo

Mašek_logo

DABO_logo

SOBUS_logo

Príjemné brázdenie po našom hravom drevenom E-shope! 🙂

Vaše Hravo s Drevom

Pridaj komentár

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.